HANGİ HİZMETLERİ SAĞLIYORUZ?

Web Site Yönetim Hizmetleri

Web site yönetimi hizmetlerimiz web sayfanızda yapılması planlanan gerekli içeriklerin düzenli olarak belirlenen programlara göre güncelleştirme ve geliştirme çalışmalarını kapsamaktadır. Sayfalarınızın içeriklerini sizin için günceller, yapılan belirli analizlere göre

gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlar, talep edilen sonuçlara ulaşması için çalışırız. Tüm bu süreçler içerisinde sizinle karşılıklı iş birliği içinde hareket eder, içeriklerinizin kreatif olarak düzenlenmesinden, teknik düzenlemeye kadar uzanan gerekli işlemleri uygularız.

Sizin için sağlayabileceğimiz web site hizmetleri

Web sitenizin yönetimi için sağladığımız hizmetler aşağıda bilginize sunulmuştur. Bu hizmetler ve kapsadığı detaylar proje ve belirlenen planlara göre değişiklik gösterebilmekte, genel ve özel hizmetler olarak sunulmaktadır.

 • Kurumsal Web Tasarım

  Modern web tasarım yapısı ile birlikte aynı zamanda firmanızın da kurumsallığını yansıtan bir yapıda web sitesine ihtiyacınız varsa, size bu çalışmayı memnuniyetle sunmaya hazırız.

 • Özel Web Tasarım

  Benzer tema yapılarından uzak yalnızca size ait olan ve markanızla özdeşleşen bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız sizin için hazırlayabileceğimiz özel tasarım web sitelerini değerlendirebilirsiniz.

 • Alan Adı & Sunucu Hizmetleri

  Alan adı kayıt, transfer ve takip işlemlerini sizin için kolaylıkla yürütebiliriz. Güvenilir sunucu hizmetimiz ile verileriniz güvenli ortamda yer alır ve hızlı çalışır.

 • Kurumsal E-posta Hesabı

  Alan adınıza özel kurumsal e-posta hesaplarına sahip olursunuz.

 • Kolay Yönetim Paneli

  Canlı editör özelliği sayesinde görüntülediğiniz sayfa üzerinden yazılarınızı, resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir ve yaptığınız değişiklikleri anında yine aynı sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

 • Seo Altyapısı & Seo Destek

  Websiteniz seo altyapısına sahiptir, buna ek olarak web sayfa ayarlarınızın ve içeriklerinizin seo optimizasyonu standartlarında hazırlanmasını sağlar, planlanan çalışmalara göre ek hizmetler sunarız.

 • Sosyal Medya

  Websiteniz mevcut sosyal medya hesaplarınıza entegre edilmiş olarak hazırlanır. Mevcut bir hesabınız yoksa oluşturarak gerekli başlangıcı yapmanız konusunda size destek olabilir veya alabileceğiniz düzenli hizmetler konusunda yardımcı olabiliriz.

 • Genel Site Analizi & İyileştirme

  Arama motorları nazarında iyi değerleri olan ve sonuca ulaşabilecek başarıya sahip olmanız için belirlenen web site standartlarına ulaşmanız ve kalıcılığı sağlamanız için gereken çalışmaları yürütürüz.

 • Google Adwords Reklamları

  Reklam kampanyası oluşturmak istiyorsanız web sitenizin planladığınız bütçe doğrultusunda iyi bir verim ve doğru ziyaretçi hedeflemesi ile yürütülmesi için size hizmet sağlayabiliriz.

 • Mesajlaşma Modülü

  Web siteniz üzerinden size ulaşmak isteyen müşterileriniz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

 • Web Sitenize Özel Çözümler

  Web sitenizin amaçladığı hizmete uygun olarak ihtiyaç duyabileceğiniz geliştirmeler konusunda teknik veya görsel çalışmalar ile size destek hizmetleri sağlayabiliriz.

 • Destek Hizmetleri

  Web siteniz için alan adı, e-posta desteği verilmekte, sunucu güvenlik hizmetleri düzenli olarak takip edilmekte ve herhangi bir sorun oluşmasını önlemek için gayret gösterilmektedir.

 • Web Site İçerik Takip ve Yönetimi

  Web site yönetimi hizmetlerimiz dahilinde sitenizi sizin için güncel tutar, içerik takip ve iyileştirmeleri ile işlerinizi kolaylaştırmanız ve sonuç alabileceğiniz bir web sitesine sahip olmanız için çalışırız.

 • Yabancı Dil Çözümleri

  Web sitenizi birden fazla dilde yayınlayabilirsiniz.

 • Mobil Uyumlu Web Tasarım

  Web sitenizin mobil sayfalarda ulaşılabilir olması web sitenizin mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil cihazlar için ve mobil kullanıcılar için belirlenen standartları barındırması gerekmekedir. CMSnano size mobil uyumluluk değerlerine sahip bir web sitesi sunmak için çalışır.

 • Sistem Altyapı Bakım ve Güncellemeleri

  Zamanla değişen web site tasarım ve yazılım altyapısından geri kalmamanız için web sitenizde gerekli güncellemeleri sağlarız.


Web sitenizin daha fazla ziyaretçi alabilmesini sağlayacak konularda destek olalım ve geliştirelim

Web sitenizin hazırlanmasının yanı sıra seo çalışması ile arama motorlarında daha fazla görünür olabilmeniz ve reklam & sosyal medya çalışmaları ile de web sitenize alacağınız ziyaretçi sayısını artırarak, dönüşüm de sağlayabileceğiniz çalışmalar konusunda bizden bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

SEO & REKLAM & SOSYAL MEDYA

Web site yönetim hizmeti mi almaya karar verdiniz? Hemen iletişime geçin.

Diğer Web Site Hizmetlerimiz

web tasarım

Web Tasarım

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekleyen, seo ve mobil uyumlu web siteleri. Firmanızın imajına olumlu bir katkı


İncele
arama motoru optimizasyonu (seo)

Web Site Seo

Arama motorları, web sitelerin bulunduğu sıralamayı oluştururken sahip oldukları kalite puanlarına önem vermektedir. Bu kalite puanları SEO çalışmaları


İncele
web yazılım

Web Yazılım

Web yazılım hizmeti bütünsel bir süreçtir. Hazırladığımız projeler işlevsel ve iyi performans gösteren kullanışlı çalışmalardır. Projelendirmek için sizden


İncele
google adwords reklamları

Google Adwords Reklamları

İnternetten fayda sağlamanın çeşitli yollarından biri de sizi doğru bir hedef kitleye ulaştıracak, planlı olarak yönetilip, takip edilen Google Adwords reklamlarıdır.


İncele
Live assistance
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Agent is typing....

{{ offline_message }}

 web tasarım