WEB TASARIM

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekleyen, mobil uyumlu ve seo uyumlu web siteleri.

Firmanızın imajına olumlu bir katkı sağlayacak, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışan, 

taleplerinizin de dikkate alınarak hazırlandığı modern arayüz tasarımlarına sahip web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz web sitesine bütçenizi sarsmadan sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçin, 

sizin için en uygun olan hizmet seçenekleri ve çözümlerimizle tanışın.

WEB SİTE HİZMETLERİ

Kurumsal Web Tasarım

Web sitenizin tasarım ve uygulama çalışmaları ile birlikte içerik takip ve yönetimini üstlenir, sitenize özel araştırma ve çalışmalar ile markanızın geliştirilmesi ve dijital ortamlarda ihtiyacını duyduğunuz konularda hizmet ve çözümler sunarız.

WEB TASARIM ÖZELLİKLERİ

Responsive Web Tasarım

Hazırladığımız tüm web siteleri mobil cihaz uyumluluğuna sahiptir. Bu şekilde siteniz daha fazla ziyaretçi alır ve sayfalarınızda kolaylıkla gezinerek websitenize ulaşabilirler.

DAHA FAZLA VERİM & ZİYARETÇİ

Mobil Web Site Tasarımı

Mobil cihaz üzerinden aramalarda arama motorları mobil sitelerine öncelik vermekte, bu sebeple mobil aramalarda üst sıralarda yer almak için siz de sitenizin bir mobil site versiyonuna sahip olmayı düşünebilirsiniz.

Sağladığımız web site hizmetleri

Web sitesi ihtiyacınız için sağladığımız hizmetler aşağıda bilginize sunulmuştur. Bu hizmetler ve kapsadığı detaylar proje ve belirlenen planlara göre değişiklik gösterebilmekte, genel ve özel hizmetler olarak sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 • Kurumsal Web Tasarım

  Modern web tasarım yapısı ile birlikte aynı zamanda firmanızın da kurumsallığını yansıtan bir yapıda web sitesine ihtiyacınız varsa, size bu çalışmayı memnuniyetle sunmaya hazırız.

 • Özel Web Tasarım

  Benzer tema yapılarından uzak yalnızca size ait olan ve markanızla özdeşleşen bir web tasarıma sahip olmak istiyorsanız sizin için hazırlayabileceğimiz özel tasarım web sitelerini değerlendirebilirsiniz.

 • Alan adı & Sunucu Hizmetleri

  Alan adı kayıt, transfer ve takip işlemlerini sizin için kolaylıkla yürütebiliriz. Güvenilir sunucu hizmetimiz ile verileriniz güvenli ortamda yer alır ve hızlı çalışır.

 • Kurumsal E-posta Hesabı

  Alan adınıza özel kurumsal e-posta hesaplarına sahip olursunuz.

 • Kolay Yönetim Paneli

  Canlı editör özelliği sayesinde görüntülediğiniz sayfa üzerinden yazılarınızı, resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir ve yaptığınız değişiklikleri anında yine aynı sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

 • Seo Altyapısı & Seo Destek

  Websiteniz seo altyapısına sahiptir, buna ek olarak web sayfa ayarlarınızın ve içeriklerinizin seo optimizasyon standartlarında hazırlanmasını sağlar, planlanan çalışmalara göre ek hizmetler sunarız.

 • Sosyal Medya

  Websiteniz mevcut sosyal medya hesaplarınıza entegre edilmiş olarak hazırlanır. Mevcut bir hesabınız yoksa oluşturarak gerekli başlangıcı yapmanız konusunda size destek olabilir veya alabileceğiniz düzenli hizmetler konusunda yardımcı olabiliriz.

 • Genel Site Analizi & İyileştirme

  Arama motorları nazarında iyi değerleri olan ve sonuca ulaşabilecek başarıya sahip olmanız için belirlenen web site standartlarına ulaşmanız ve kalıcılığı sağlamanız için gereken çalışmaları yürütürüz.

 • Google Adwords Reklamları

  Reklam kampanyası oluşturmak istiyorsanız web sitenizin planladığınız bütçe doğrultusunda iyi bir verim ve doğru ziyaretçi hedeflemesi ile yürütülmesi için size hizmet sağlayabiliriz.

 • Mesajlaşma Modülü

  Web siteniz üzerinden size ulaşmak isteyen müşterileriniz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

 • Web Sitenize Özel Çözümler

  Web sitenizin amaçladığı hizmete uygun olarak ihtiyaç duyabileceğiniz geliştirmeler konusunda teknik veya görsel çalışmalar ile size destek hizmetleri sağlayabiliriz.

 • Destek Hizmetleri

  Web siteniz için alan adı, e-posta desteği verilmekte, sunucu güvenlik hizmetleri düzenli olarak takip edilmekte ve herhangi bir sorun oluşmasını önlemek için gayret gösterilmektedir.

 • Web Site İçerik Takip ve Yönetimi

  Web site yönetimi hizmetlerimiz dahilinde sitenizi sizin için güncel tutar, içerik takip ve iyileştirmeleri ile işlerinizi kolaylaştırmanız ve sonuç alabileceğiniz bir web sitesine sahip olmanız için çalışırız.

 • Yabancı Dil Çözümleri

  Web sitenizi birden fazla dilde yayınlayabilirsiniz.

 • Mobil Uyumlu Web Tasarım

  Web sitenizin mobil sayfalarda ulaşılabilir olması web sitenizin mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil cihazlar için ve mobil kullanıcılar için belirlenen standartları barındırması gerekmekedir. CMSnano size mobil uyumluluk değerlerine sahip bir web sitesi sunmak için çalışır.

 • Sistem Altyapı ve Bakım Güncellemeleri

  Zamanla değişen web site tasarım ve yazılım altyapısından geri kalmamanız için web sitenizde gerekli güncellemeleri sağlarız.

Web Tasarım & Özellikleri

CMSnano, bireysel web site, kurumsal web site ve özel web tasarım hizmetleri vermektedir. Hazırladığımız web siteleri modern bir tasarım yapısına sahip olmakla birlikte, tamamı mobil cihazlar ile uyumlu, hızlı bir şekilde çalışan, destekleyici seo hizmetleri ile iyi sonuçlar alabileceğiniz bir seo altyapısına sahiptir.

Sizin için hazırlayacağı sayfayı yalnızca bütçesine odaklanmaksızın özverili bir şekilde hazırlamakta ve işinize katkı sağlayacak bir sonuca ulaştırmak için çalışmaktadır.

Destekleyici Web Site Hizmetleri

Web Sitelerini hazırlarken genel amacımız görsel kalitesi yüksek ve belirli standartları barındırmasına dikkat ederek, alınmak istenen verimliliğe ulaşan web siteleri hazırlamaktır. Web sitenizi hazırlarken aynı zamanda sayfalarınızın editör çalışmaları konusunda sizlere destek sağlayabilir, eksik olduğunuz konularda sizin için gerekli çalışmaları yürütebiliriz. Bunun yanında web siteniz düzenli olarak takip ve güncelleme hizmetleri gerektiriyor ise bu konuda size ayrıca gereken desteği sağlamaktayız.


Gelişmiş Yönetim Paneli

CMSnano, müşterilerine web site içeriklerini herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan kolaylıkla düzenleyebileceği gelişmiş bir yönetim paneli sunmaktadır. Canlı editör özelliği sayesinde görüntülediğiniz sayfa üzerinden yazılarınızı, resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir ve yaptığınız değişiklikleri anında yine aynı sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz de renk ayarlarını, yazı stilini değiştirebilir ve sayfa ayarlarınızın izin verdiği ölçüde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

Web Site Destek ve Güncelleme Hizmetleri

Web sitenizin alan adı, sunucu, e-posta, güvenlik hizmetleri düzenli olarak takip edilmekte ve herhangi bir sorun oluşmasını önlemek için gayret gösterilmektedir. Ayrıca bizden web site hizmeti alan müşterilerimiz için destek ve içerik güncelleme hizmetlerimiz bulunmaktdır. Bunun dışında web site performansları ile ilgili web sitelerimizi düzenli olarak takip etmekte, geliştirmekte veya müşterilerimizi gerekli güncellemeler hakkında bilgilendirmekteyiz.


Diğer Web Site Hizmetlerimiz

arama motoru optimizasyonu

Web Site Seo

Arama motorları, web sitelerin bulunduğu sıralamayı oluştururken sahip oldukları kalite puanlarına önem vermektedir. Bu kalite puanları SEO çalışmaları


İncele
web site yönetimi

Web Site Yönetimi

Web site yönetimi hizmetlerimiz web sayfanızda yapılması planlanan gerekli içeriklerin düzenli olarak belirlenen programlara göre güncelleştirme ve geliştirme


İncele
google adwords reklamları

Google Adwords Reklamları

İnternetten fayda sağlamanın çeşitli yollarından biri de sizi doğru bir hedef kitleye ulaştıracak, planlı olarak yönetilip, takip edilen Google Adwords reklamlarıdır.


incele
web yazılım

Web Yazılım

Web yazılım hizmeti bütünsel bir süreçtir. Hazırladığımız projeler işlevsel ve iyi performans gösteren kullanışlı çalışmalardır. Projelendirmek için sizden


İncele
Live assistance
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Agent is typing....

{{ offline_message }}

 web tasarım